Generator plazmowy Rife

W latach 30. dwudziestego wieku genialny amerykański wynalazca Royal Raymond Rife zaobserwował zjawisko rezonansu, w jaki można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Poddając je działaniu konkretnej częstotliwości udaje się doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia. Rife stworzył generator częstotliwości oraz określił ich wartości, odpowiadające częstotliwościom drobnoustrojów.
– Rok 1934 – poddaje działaniu generatora grupę pacjentów o schorzeniach nowotworowych określonych jako beznadziejne. Dzieje się to z udziałem liczących się w USA onkologów. Wyniki są rewelacyjne a skuteczność wyleczenia bardzo wysoka.
– Lata 1934-39 – Rife leczy około 10 tysięcy osób chorych na nieuleczalne dotychczas choroby.
– Rok 1939 – Amerykański Związek Medyczny wypowiada Rife’owi i jego metodzie wojnę, której efektem jest zniszczenie jego laboratorium i dokumentacji. Raymond Rife umiera w zapomnieniu.
– Rok 2010 – czeska firma Z-technology opierając się na teorii i doświadczeniach Rife’a po dwuletnich pracach uzyskuje pozytywne efekty, których zwieńczeniem jest produkt – generator plazmowy RPZ-14.

Jest to najdoskonalsze światowe urządzenie. Posiada certyfikaty Elektrotechnicznego Instytutu Badań w Pradze, które są ważne w całej Unii Europejskiej. Sercem urządzenia jest szklana rura wypełniona gazem szlachetnym. Na skutek zachodzących reakcji emitowana jest fala plazmatyczna. Kiedy komórka patogenu zostaje poddana działaniu fali o odpowiedniej częstotliwości i czasie trwania, następuje jej unicestwienie. Dzięki fali plazmatycznej, impulsy elektromagnetyczne docierają  do wszystkich miejsc organizmu, również do tych trudno dostępnych, takich jak stawy czy układ nerwowy, nie dając możliwości drobnoustrojom ukrycia się. Zasięg działania generatora to 15 m, można więc go używać poddając jego działaniu grupę osób. Efekt terapii jest zdecydowanie lepszy i szybszy niż przy zastosowaniu innych urządzeń. Częstotliwości rezonansowe patogenów są dużo niższe (od kilku do kilku tysięcy Hz) od częstotliwości komórek człowieka (1 562 000 do 9 457 000 Hz), dzięki czemu terapia nie wpływa na nasze funkcje życiowe. Natomiast usuwanie pasożytów jelitowych następuje bez szkody dla naszej flory bakteryjnej, gdyż jej spectrum częstotliwości nie jest używane w trakcie zabiegu. To najnowocześniejszy sprzęt w całym Beskidzie Niskim. Najbliższe urządzenie tego typu znajduje się w Krakowie.