W gabinecie Harmonia wykonywana jest diagnostyka za pomocą VEGA TEST (test wegetatywno rezonansowy). Test ten oparty jest na metodzie biorezonansu, którego twórcą jest dr Reinhard Voll. Metoda jest stosowana w 34 krajach i wciąż jest udoskonalana. Podstawą biorezonansu jest fakt, że wszystkie żywe stworzenia, także patogeny (tzn. czynniki chorobotwórcze, do których zaliczamy: bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty) posiadają swoją dokładnie określoną częstotliwość. Test wykonywany jest za pomocą urządzenia (NOVA Diagnostics) połączonego z oprogramowaniem komputerowym zawierającym bazę częstotliwości. Za pomocą aktywnej elektrody (sondy) na organizm człowieka działa się polem elektromagnetycznym o częstotliwości charakterystycznej dla danego patogenu. Jeżeli ten patogen jest w organizmie, powstaje rezonansowa odpowiedź (zwiększenie lub zmniejszenie sygnału). Test wykonujemy w 2 do 3 punktach znajdujących się na palcach. Są to te same punkty, co punkty akupunkturowe, wykorzystywane w medycynie chińskiej. Pozwala on wykryć obecność patogenów (bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty) oraz innych obciążeń (metale ciężkie, nietolerancje pokarmowe, alergeny).

 

Dokładność testu sięga 95%, podczas gdy tradycyjna diagnostyka laboratoryjna jest niedoskonała: skuteczność badania na pasożyty w kale oscyluje na poziomie 12-20%, a metoda serologiczna 55-60% i to jedynie w późnym stadium zarażenia.

Biorezonans pozwala przetestować cały organizm na obecność ponad setki różnorodnych patogenów i obciążeń w bardzo krótkim czasie (ok. 60 minut), a wyniki uzyskuje się od razu. Ponadto badanie jest całkowicie bezinwazyjne, bezpieczne oraz bezbolesne.

  • SZYBKIE I BEZINWAZYJNE TESTY OBCIĄŻEŃ PATOGENAMI
  • BĄDŹ ŚWIADOMY JAK DBAĆ O ZDROWIE
  • JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA KOMPLEKSOWĄ DIAGNOSTYKĘ

Wyniki Vega testu nie są diagnozami w rozumieniu medycyny akademickiej, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparatura medyczną w rozumieniu art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.